2017-ieji – Lietuvių kalbos kultūros metai!

Puikios naujienos – Seimas, pabrėždamas moksleivių lietuvių kalbos žinių prastėjimą, vertindamas lietuvių kalbos išskirtinumą ir originalumą ir siekdamas atkreipti dėmesį į lietuvių kalbos, kaip kultūros paveldo, svarbą visuomenei, nusprendė 2017-uosius paskelbti Lietuvių kalbos kultūros metais!

Už tai numatantį Seimo nutarimą (projektas Nr. ) balsavo 75 Seimo nariai, prieš balsavusių nebuvo, susilaikė 1 Seimo narys.

Plačiau skaitykite:

2 komentarai apie “2017-ieji – Lietuvių kalbos kultūros metai!

  1. Tai ,kas ,kad paskelbėt Kalbos kultūros metus nuo to kultūros nepadaugės. Pradėkite nuo viršūnės. Lietuvoje įmonių, UAB, parduotuvių pavadinimai nebesuprantami nei lietuviui ,nei svetimšaliui. Reikėtų registruoti tik lietuviškus, ar tarptautinius-lotyniškus pavadinimus tai rodytų kalbos gerbimą ir kultūrą.
    Mokyklose pridėkite nors po vieną pamokėlę ,skirtą kalbos kultūrai

  2. Labai šaunu, kad Seimas pagarbiai žvelgia į mūsų tautos kalbos kultūrą. Tikėtina, kad šiais metais rašyti Nacionalinį diktantą ateis ir gerbiami seimūnai. To jiems ir linkiu.

    P.S. Būtų gerai, jeigu Nacionalinį diktantą diktuotų lietuvių kalbos mokytojas (metodininkas ar ekspertas), turintis šio darbo patirtį.

    Pagarbiai,
    lietuvių kalbos gerbėja

Parašykite komentarą

CAPTCHA
Refresh

*